Psychoterapia

Zachęcam do kontaktu wszystkie osoby, które w swoim odczuciu przeżywają cierpienie i trudności w codziennym życiu. Napisałem w swoim odczuciu, ponieważ często jest tak, że otoczenie bagatelizuje nasz problem, mówi że przesadzamy albo żebyśmy wzięli się w garść. Takie zachowanie i brak wsparcia ze strony innych, często bliskich nam osób, nie sprzyja wzrostowi, wywołuje natomiast poczucie osamotnienia, niezrozumienia, bycia niepotrzebnym, obniża nasze poczucie wartości, odbiera sens istnienia.
Obszarami mojej pracy są zaburzenia nerwicowe, depresja, lęk, ataki paniki, stres i radzenie sobie z nim, myśli i kryzysy samobójcze, problemy w relacjach oraz problemy rodzinne, kryzysy życiowe jak żałoba, utrata kogoś lub czegoś, kryzys środka życia czy syndrom pustego gniazda. Specjalizuję się także w powrotach do równowagi po psychozach narkotykowych, tak zwanych „bad trip” oraz stanach psychotycznych utrzymujących się po wytrzeźwieniu.
Prowadzę konsultacje, poradnictwo, psychoedukację, terapię indywidualną oraz par. Pracuję zarówno z dorosłymi, jak i z młodzieżą.